Zaproszenie do rejestracji na nowej platformie https://www.opolskiebazarek.pl/

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na nowej platformie https://www.opolskiebazarek.pl/ rekomendowanej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju. Platforma została stworzona z myślą o rolnictwie, jej głównym celem jest umożliwienie bezpłatnego wystawienia ogłoszenia o sprzedaży i promocji produktów oferowanych przez producentów, rolników, przedsiębiorców rolnych, koła gospodyń wiejskich, przetwórców regionalnej, ekologicznej, tradycyjnej żywności, twórców rękodzieła ludowego, hodowców, usługodawców usług rolniczych, sprzedawców maszyn i urządzeń rolniczych, gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych oraz wiele innych.

👉Aby zamieścić swoją ofertę handlową na platformie należy:

▶️otworzyć link: https://www.opolskiebazarek.pl/

▶️zarejestrować się,

▶️kolejno dodawać ogłoszenia.

Już w najbliższym czasie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ruszy z ogólnopolską kampanią reklamową i to właśnie platforma: https://www.opolskiebazarek.pl/ jest doskonałym sposobem na oferowanie produktów i usług związanych z rolnictwem.

Pytania dotyczące rejestracji, dodawania ofert, edycji panelu sprzedawcy itp. prosimy kierować pod numer infolinii: 532 488 566 📞☎️

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie https://www.opolskiebazarek.pl/

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca  w obszary wiejskie.

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zadanie finansowane w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” - Realizacja Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego Przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2022 dla obszaru działania Stowarzyszenia „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna”

W ogrodzie Viadrusa © 2019. All rights reserved. | Blosom.IT